Lewa flaga
THIS MOMENT
Obrazek najnowszej aktualności

Marek Kaliszuk powraca z nowym, tym razem anglojęzycznym singlem! Piosenka THIS MOMENT powstała w studiu Custom34 w Gdańsku, a w jej tworzeniu brał udział Marek (tekst & muzyka) oraz wschodzący producent Adam Bieranowski. Piosenka wraz z towarzyszącym jej Lyric Video dziś pojawiła się w sieci! Artysta idzie z duchem czasu zarówno w kwestii nowoczesnych brzmień, jak i efektów wizualnych. Dzięki specjalnemu wertykalnemu formatowi obraz automatycznie dopasowuje się do ekranów smartfonów. Dzięki temu Fani artysty mogą nie tylko słuchać nowej piosenki, ale również swobodnie wczytać się w tekst i podziwiać przystojnego wokalistę. Za obrazek odpowiedzialne jest The Dreams Studio. Singiel THIS MOMENT jest dynamiczną muzyczną propozycją, ale pojawiają się w niej refleksyjne frazy.

Do napisania tej piosenki zainspirował mnie mój znajomy, który przez wiele lat był singlem. Twierdził, że z wyboru i że tak jest mu dobrze. Pewnego dnia spotkał dziewczynę, na punkcie której absolutnie zwariował. Powiedział mi wtedy, że życie które poradził do tamtej pory było puste. Sam jednak nie zdawał sobie z tego wcześniej sprawy. Miłość zupełnie go odmieniła. Chcieli krzyczeć ze szczęścia i zastanawiali się, jak zatrzymać te niesamowite momenty w czasie tak, aby zapamiętać ten stan na zawsze. O tym właśnie jest ta piosenka. Powinniśmy cieszyć się każdą chwilą, a z tych najpiękniejszych czerpać, ile się da. Mam nadzieję, że dzięki temu jasnemu i pozytywnemu przekazowi THIS MOMENT trafi do serc moich Fanów i słuchaczy.”

Najnowszy singiel Marka Kaliszuka jest świeżym, melodyjnym, tanecznym kawałkiem, któremu towarzyszy klimatyczny wokal – od ciepłych i przytulnych brzmień po charakterystyczne dla artysty wysokie falsety, niczym u Sam’a Smith’a, czy George’a Michael’a. Czy THIS MOMENT stanie się hitem wiosny i lata 2020? Ma na to wielkie szanse, bo z pewnością wpada w ucho, emanuje dobrą energią i idealnie wpisuje się w wakacyjny klimat. Posluchaj piosenki:

Po AUA, NAPRZECIW i BEZ CIEBIE NIE MA MNIE jest kolejnym singlem zapowiadającym debiutancki album, który ma ukazać się w tym roku.

 

Wszystkie aktualności