Lewa flaga
Anything Goes. Ale jazda!
Obrazek najnowszej aktualności

Już w najbliższy piątek wyemitowany zosatnie 6 odcinek show Anything Goes. Ale jazda! – nowego programu rozrywkowy emitowanego na antenie TVP2 od 11 września 2020!
Zaproszone do studia osoby znane ze świata show-businessu biorą udział w różnych zabawach, często wymagających od nich umiejętności improwizacji. W kolejnych konkurencjach: tańczą, śpiewają (również udają śpiew bądź granie na instrumentach), grają w głuchy telefon, odgrywają krótkie scenki itd. Ostatnie wyzwanie w każdym odcinku to wystąpienie na scenie pochylonej w stosunku do podłoża o 22,5 stopnia (to tzw. krzywa scena, której scenografia w zależności od scenariusza przypomina np. sklep, kuchnię itp.). Gospodynią programu jest Elżbieta Romanowska.
Tym razem dystansem i poczuciem humoru wykażą się Joanna Opozda, Katarzyna Skrzynecka, Patricia Kazadi, Mariusz Kałamaga, Piotr Gawron-Jedlikowski i Marek Kaliszuk. Czeka ich między innymi zabawa w głuchy telefon i wizyta w pokoju pogrążonym w całkowitych ciemnościach. Katarzyna Skrzynecka pokaże układy taneczne z najlepszych piątkowych domówek, a Joanna Opozda zapewni prawdziwy show w rytm przeboju „Do zakochania jeden krok”. Na Krzywej Scenie tym razem stanie wędzarnia.

Emisja PIĄTEK 9 PAŹDZIERNIKA godz 21:40 w TVP2

Wszystkie aktualności